Informace k zahájení školního roku

V týdnu 5. – 8. 9. budou mít žáci zkrácenou výuku
(každý den pouze 4 vyuč. hodiny).

První ročník má v úterý 5. 9. pouze 2 vyuč. hodiny (v 9, 30 hodin odchází děti domů). Od následujícího týdne bude výuka podle rozvrhu.

Školní družina zahajuje provoz v úterý 5. 9. v normálním režimu
denně do 15,00 hodin – prosíme vyplnit přihlášku (časy odchodu můžete podle potřeby kdykoliv změnit). Při nástupu do ŠD si děti přinesou přezůvky a kdo chce i ručník a něco na převlečení.

Školní jídelna bude rovněž v provozu od úterý 5. 9.

Na pátek si přinesou děti cvičební úbor (tričko, kraťasy, tepláky, mikinu, sportovní obuv s bílou podrážkou do tělocvičny a venkovní sportovní obuv – děti můžou mít sportovní boty, ve kterých přijdou do školy ), v případě příznivého počasí v měsících září a říjen bude TV probíhat venku.

Ve škole mohou mít děti v umývárně vlastní ručník, prosíme o kontrolu penálu – každý potřebuje i lepidlo a nůžky.

Předběžně informujeme, že v pondělí 18. 9. se bude v 16,00 hodin konat třídní schůzka, kdy budeme volit zástupce rodičů do ŠKOLSKÉ RADY na další tříleté období (zákonná povinnost).