INFORMACE – Výlet do zábavného parku Mirakulum Milovice

Výlet se uskuteční v pátek 26. 5. 2017.
Sejdeme se v 6,55 hodin u obchodu – djezd autobusu v 7,00 hodin, odjezd z Milovic v 17,00 hodin, plánovaný návrat do Lísku přibližně v 19,30 – 19,45 hodin. (Kdo z rodičů bude mít zájem, můžu asi 10 min. před příjezdem poslat SMS s přesnějším časovým údajem).

S sebou: pohodlné sportovní oblečení podle počasí, pláštěnku, BATERKU nebo čelovku (využijeme v podzemních chodbách), jídlo a pití na celý den (doporučuji 1x svačinu na cestu tam a 1x svačinu na cestu zpět, k obědu si děti můžou koupit něco z poměrně pestré nabídky přímo v areálu parku), kapesné podle vašeho uvážení (v parku je převážně nabídka občerstvení, drobné suvenýry se dají koupit pouze u pokladny).

Prosím o spolupráci – kdyby se některé z dětí náhle (třeba i ve čtvrtek večer) nemohlo výletu zúčastnit, dejte prosím vědět na tel.: 739 062 820, abychom mohli vzít někoho z náhradníků (bylo by škoda nechat v autobusu neobsazené místo).

Děkuji.

Zobrazit další články...