Plavecký kurz – informace a upravený rozvrh hodin

INFORMACE K ORGANIZACI PLAVECKÉHO KURZU 2018 – 10 lekcí

termíny: 5. 4., 12. 4., 19. 4., 26. 4., 3. 5., 11. 5. (pátek), 17. 5., 31. 5., 7. 6., 14. 6.

čas: 13, 30 – 14, 30 hodin

Potřebné vybavení dětí: plavky, ručník, mýdlo – do igelitové tašky, dále doporučujeme koupací čepici (obzvlášť děvčatům s dlouhými vlasy) a plavecké brýle (ne potápěčské), peníze na autobus, pití, malou svačinu.

Všechny věci budou mít děti v batůžku, protože tam jdou pěšky, zpět se vrací linkových autobusem v 15, 00 h. – jízdné si hradí samy. Kurzovné hradí škola – od letošního školního roku je plavání povinnou součástí výuky TV žáků 1. stupně ZŠ (proto při neúčasti prosíme napsat do žákovské knížky omluvenku).

Aktovky si děti nechávají ve škole – po příjezdu si je vyzvednou a odchází domů.

Potvrďte, prosím, podpisem v žákovské knížce dobrý zdravotní stav dítěte.

Zobrazit další články...