Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 – informace

• V pondělí 2. 9. – slavnostní zahájení školního roku.
  • V úterý 3. 9. budou mít žáci prvního ročníku zkrácenou výuku –  pouze 2 vyučovací hodiny (v 9, 30 hodin odchází děti domů).
  • První školní týden 3. – 6. 9.  – úprava rozvrhu na čtyři vyučovací hodiny pro všechny ročníky.
  • Školní družina zahajuje provoz v úterý 3. 9. v normálním režimu podle rozvrhu provozu – zájemce prosíme vyplnit přihlášku (časy odchodu můžete podle potřeby kdykoliv změnit). Při nástupu do ŠD si děti přinesou přezůvky, vhodný je i ručník a něco na převlečení.
  • Školní jídelna bude v provozu  od úterý 3. 9.
  • Na čtvrtek 5. 9. si přinesou děti cvičební úbor (tričko, kraťasy, tepláky, mikinu, sportovní obuv s bílou podrážkou do tělocvičny a venkovní sportovní obuv – děti můžou mít sportovní boty, ve kterých přijdou do školy), v případě příznivého počasí v měsících září a říjen bude TV probíhat venku.
  • Ve škole mohou mít děti v umývárně vlastní ručník.
  • Prosíme o kontrolu penálu: nejméně dvě tužky, guma, ořezávátko, pastelky, malé pravítko, nůžky a lepidlo.
  • V pondělí 16. 9. se bude v 16,30 hodin konat třídní schůzka.