Den dětí: informace k programu

V pátek 1. června je pro děti zajištěný program agenturou Tramtadadá „Kalich a trpělivost Albrechtova“, který se z větší části bude realizovat na zřícenině hradu Skály (Štarkov) u Nového Jimramova.

Abychom vše dobře zvládli, prosíme o následující spolupráci:

1) dopravit děti ráno do Věcova, kde se sejdeme v 8, 00 hodin u autobusové zastávky

2) převézt děti ze Štarkova zpět do Lísku ke kulturnímu domu, kde bude pokračovat program – vyzvednout je můžete v 16, 00 h. – 16, 20 hodin v prostoru hradu (kdo by se chtěl za námi podívat), nebo budeme v 16, 30 hodin se všemi dětmi na autobusové zastávce za Novým Jimramovem u odbočky na Javorek

3) u kulturního domu bude program pokračovat přibližně do 20, 00 hodin

Všechny rodiče srdečně zveme přibližně od 18, 30 hodin – bude k večeři připravené grilování.

V případě vytrvalého deště bychom realizovali „mokrou“ variantu v KD, přeháňky nám nevadí.

Případné dotazy rádi zodpovíme.

Děti budou mít s sebou: pláštěnku, 2 x svačinu, dostatek pití, sportovní oblečení podle aktuálního počasí, dobrou obuv do terénu.