Fotosoutěž regionu Bystřicko – pozvánka

Dovolujeme si touto cestou pozvat Vaši školu – žáky do 15 let – k účasti ve fotosoutěži regionu Bystřicko,

jejímiž vyhlašovateli jsou KUMŠT o.s., Město Bystřice n. P. a hlavním partnerem je Skupina ČEZ. Téma je určené pouze pro mladé fotografy a nese název BYSTŘICKO – MŮJ RODNÝ KRAJ. Na nejzajímavější snímky čekají hodnotné ceny. Finálové fotografie se stanou součástí autorské výstavy fotografií Bystřicka a budou zařazeny v kalendáři Bystřicka pro rok 2016.
Pro přihlášení snímků je stačí nahrát do soutěžní galerie na webu www.fotosoutez-bystricko.cz.

Prosíme o zpřístupnění této informace žákům (dle Vašich možností např. vyučujícími výtvarné výchovy, vyhlášením a vyvěšením plakátu k soutěži, který najdete v příloze).

Děkujeme za spolupráci a přejeme Vašim žákům hodně úspěchů,
za organizátora KUMŠT o.s.

Mgr. Milada Krásenská